Biały Xiaomi Mi Mix (Pearl White) oficjalnie zaprezentowany (CES 2017)

Marcelina Poznańska, 2017-01-06 11:01
0

Xiaomi Mi Mix doczekał się nowego wariantu koloru obudowy. To model w kolorze białym (Pearl White), który Xiaomi oficjalnie zaprezentowało w trakcie wczorajszej konferencji w Las Vegas, przed startem targów CES 2017. Biały Xiaomi Mi Mix już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży na terenie Chin. I, niestety, tylko w tym kraju. Firma nadal nie zamierza wprowadzać tego telefonu do sprzedaży na terenie innych państw.

Xiaomi Mi Mix w białym kolorze obudowy już kilka tygodni temu wyciekł na zdjęciach i teraz doczekaliśmy się jego oficjalnej zapowiedzi. Nastąpiło to w trakcie odbywających się w Las Vegas targów konsumenckich CES 2017. Firma oficjalnie zaprezentowała biały wariant kolorystyczny Mi Miksa i kolor ten nazwano Pearl White (perłowa biel). Ponownie mamy tu do czynienia z obudową ceramiczną, która cechuje się naprawdę dużą odpornością na zarysowania, co możecie sprawdzić tutaj.

Biały Xiaomi Mi Mix Pearl White

Xiaomi Mi Mix w białej wersji kolorystycznej będzie dostępny w sprzedaży na terenie Chin już w niedługim czasie. Niestety, co jest złą wiadomością, Chińczycy nadal nie planują wprowadzić tego telefonu do oferty na terenie innych państw. Chiny pozostają ekskluzywnym rynkiem dla Mi Miksa i to na razie się nie zmieni. Chińczycy potwierdzili, że plotki związane z debiutem telefonu w Indiach nie są prawdziwe i tam smartfon nie zostanie wprowadzony.

Biały Xiaomi Mi Mix Pearl White

Xiaomi Mi Mix debiutował pod koniec października w jednej wersji kolorystycznej obudowy – czarnej. Produkcja telefonu jest bardzo ograniczona i stąd Xiaomi zapewne na razie nie myśli o jego ekspansji na inne rynki. Ceny telefonu prezentują się w Chinach następująco:

Warto dodać, że we wcześniejszych przeciekach pojawiały się też informacje o mniejszej wersji Mi Miksa z 5,5-calowym ekranem. Te plotki jednak okazały się nieprawdziwe i producent je rozwiał. Poniżej dane techniczne bohatera tego artykułu.

Xiaomi Mi Mix – dane techniczne

źródło: Fonearena

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · · · · · ·