Xiaomi Mi Mix dostaje nowy firmware. Usprawnia działanie aparatu

Dritone, 2016-12-28 14:53
0

Xiaomi Mi Mix, czyli bezramkowy flagowiec Chińczyków, dostaje nową aktualizację, która zmienia firmware na 8.0.12.0.MAHCNDI. Uaktualnienie dystrybuowane jest drogą OTA i wprowadza na pokład smartfonu Xiaomi Mi Mix udoskonalenia obejmujące działanie aparatu fotograficznego czy ogólne poprawki różnych błędów.

8.0.12.0.MAHCNDI to najnowszy firmware dla smartfona Xiaomi Mi Mix, który wdrażany jest drogą OTA, a więc można go pobrać drogą bezprzewodową. Aczkolwiek, na pewno jeszcze nie wszędzie, bo aktualizacja być może jest dystrybuowana etapami. Nowy update dla Mi Miksa nadal bazuje na Androidzie 6.0.1 Marshmallow z MIUI 8 (nie 8.1, który został dostrzeżony na pokładzie Redmi Note 4X) i wnosi usprawnienia obejmujące działanie aparatu oraz poprawki błędów.

Xiaomi Mi Mix

Jak dobrze wiemy, Xiaomi Mi Mix z czasem ma dostać system Android 7.0 Nougat i na pewno załapie się także na aktualizację do MIUI 9. Niestety, prace nad nowym MIUI dopiero niedawno rozpoczęto i z pewnością nie będzie ono szybko gotowe do wydania dla wszystkich. Poniżej dane techniczne telefonu.

Xiaomi Mi Mix – dane techniczne:

źródło: TheAndroidSoul

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · · ·