Biały Xiaomi Mi Mix dostrzeżony na stronie sklepu

Dritone, 2016-12-21 12:52
0

Już wcześniej po sieci krążyły zdjęcia smartfona Xiaomi Mi Mix w białej wersji kolorystycznej obudowy. Już wkrótce powinna ruszyć sprzedaż tego telefonu. Biały Xiaomi Mi Mix został dostrzeżony na stronie sklepu. Nie można go tam jeszcze zakupić, ale można złożyć prośbę o powiadomienie w momencie dostępności smartfona.

Xiaomi Mi Mix biały

Xiaomi Mi Mix w białej obudowie już wcześniej wyciekł do sieci w postaci zdjęć. Teraz urządzenie pojawiło się na stronie jednego ze sklepów. Zamówienia na białego Mi Miksa nie można jeszcze złożyć, ale można zapisać się na listę mailingową, w której zostanie wysłane powiadomienie o dostępności.  Poniżej zrzut ekranowy, gdzie jasno widać biały kolor jako opcję dla obudowy.

Xiaomi Mi Mix biały

Ciekawostką jest jednak cena w postaci 3000 juanów. Xiaomi Mi Mix w czarnej wersji, w zależności od rozmiaru pamięci, kosztuje 3499 lub 3999 juanów. Prawdopodobnie jest to błąd i cena zostanie jeszcze skorygowana przed uruchomieniem sprzedaży. Biały wariant telefonu już wkrótce powinien być dostępny.

Xiaomi Mi Mix – dane techniczne:

źródło: The Android Soul

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · ·