Xperia Z4 Tablet potwierdzony przez Sony. Zobaczymy go na MWC 2015

Dritone, 2015-02-25 09:19
0

Sony Xperia Z4 Tablet

Sony (niechcący?) potwierdziło istnienie tabletu Xperia Z4 Tablet, który zostanie wyposażony w ekran o rozdzielczości 2K. Urządzenie zostanie zaprezentowane na początku marca.

Plotki na temat tabletu Xperia Z4 Tablet krążą po sieci już od kilku miesięcy. Tymczasem Sony potwierdziło to urządzenie, które przyłapano w aplikacji Xperia Lounge. Informacje zostały już usunięte, ale dowód na ich potwierdzenie widzicie poniżej.

Xperia-Z4-Tablet_2-315x560

Pełna specyfikacja tabletu nie została potwierdzona, ale na powyższym zrzucie ekranowym widzimy, że Xperia Z4 Tablet ma mieć ekran o rozdzielczości 2K (pewnie 2560 x 1600 pikseli), nowy procesor (zapewne będzie to Qualcomm Snapdragon 810) oraz bardzo wydajną baterię. Zdjęcie tabletu bardzo przypomina nam Sony Xperia Z3 Tablet Compact, a więc stylistyka zapewne nie ulegnie większej zmianie. Widzimy również datę 3 marca, ale konferencja Sony ma odbyć się dzień wcześniej i zapewne tablet zobaczymy już w poniedziałek.

Z informacji, które wyciekły do sieci wcześniej wynika, że Xperia Z4 Tablet ma mieć 10,1-calowy ekran, 3 GB pamięci RAM, kamerkę 8 Mpix (!), aparat fotograficzny 13 Mpix, a całość zostanie zamknięta w smukłej, wodoszczelnej obudowie.

źródło: xperiablog

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Sony Xperia · Tablety · · · · · ·